Follow us on Twitter
Κλείσιμο

Είσοδος για τα μέλη

Γίνεται μέλη στην ιστοσελίδα μας για να ενημερώνεστε για προσφορές διαφημιζομένων, κληρώσεις για δώρα, ενημέρωση για τα νέα της ιστοσελίδας μας και πολλά άλλα!

Είσοδος - Μέλη
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση


ΚΙΜΩΛΟΣ - Δρομολόγια Λεωφορείου - 2017

Εκτύπωση
PDF
 

Δρομολόγια Λεωφορείου

 

24/6/2017 - 20/8/2017 ΚΙΜΩΛΟΣ - ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ
Καθημερινά - Every day KIMOLOS - BUS TIMETABLE
       
ΑΝΑΧ. ΑΠO ΠΡΟΣ
DEPART. FROM  TO
09.40 ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ) ΕΝΝΙΑΣ,ΑΛΥΚΗ,ΜΥΖΗΘΡΟΥ (ΧΩΡΙΟ) (09.55),ΛΙΜΑΝΙ      
POST OFFICE (CHORIO) ENIAS, ALIKI, MIZITHROU (CHORIO) (09.55), PORT      
10.35 ΛΙΜΑΝΙ ΜΥΖΗΘΡΟΥ (ΧΩΡΙΟ), ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ)      
PORT MIZITHROU (CHORIO), POST OFFICE (CHORIO)      
10.45 ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ) ΕΝΝΙΑΣ, ΑΛΥΚΗ ΜΠΟΝΑΤΣΑ, ΚΑΛΑΜΙΤΣΙ, ΔΕΚΑΣ (11.05)
POST OFFICE (CHORIO) ENIAS, ALIKI BONATSA, KALAMITSI, DEKAS (11.05) 
11.15 ΑΛΥΚΗ ΕΝΝΙΑΣ, ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ)      
ALIKI ENIAS, POST OFFICE (CHORIO)      
11.20 ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ) ΜΥΖΗΘΡΟΥ (ΧΩΡΙΟ), ΛΙΜΑΝΙ      
POST OFFICE (CHORIO) MIZITHROU (CHORIO), PORT      
11.45 ΛΙΜΑΝΙ ΜΥΖΗΘΡΟΥ (ΧΩΡΙΟ), ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ)      
PORT MIZITHROU (CHORIO), POST OFFICE (CHORIO)      
12.00 ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ) ΛΙΜΑΝΙ,ΜΥΖΗΘΡΟΥ (ΧΩΡΙΟ),ΓΟΥΠΑ,ΚΑΡΑΣ,ΚΛΗΜΑ ΠΡΑΣΑ (12.35)
POST OFFICE (CHORIO) PORT,MIZITHROU (CHORIO),GOUPA,KARAS,KLIMA PRASSA, (12.35)
12.45 ΚΛΗΜΑ ΚΑΡΑΣ, ΓΟΥΠΑ, ΜΥΖΗΘΡΟΥ (ΧΩΡΙΟ), ΛΙΜΑΝΙ      
KLIMA KARAS, GOUPA, MIZITHROU (CHORIO), PORT      
12.50 ΛΙΜΑΝΙ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ)      
PORT POST OFFICE (CHORIO)      
13.00 ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ) ΛΙΜΑΝΙ, ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ)      
POST OFFICE (CHORIO) PORT, POST OFFICE (CHORIO)      
13.45 ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ) ΜΥΖΗΘΡΟΥ (ΧΩΡΙΟ),ΛΙΜΑΝΙ (14.00),ΕΝΝΙΑΣ,ΑΛΥΚΗ ΜΠΟΝΑΤΣΑ, ΚΑΛΑΜΙΤΣΙ, ΔΕΚΑΣ (14.15)
POST OFFICE (CHORIO) MIZITHROU (CHORIO), PORT (14.00), ENIAS, ALIKI BONATSA, KALAMITSI, DEKAS (14.15) 
14.25 ΑΛΥΚΗ ΕΝΝΙΑΣ, ΛΙΜΑΝΙ (14.30), ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ)      
ALIKI ENIAS, PORT (14.30), POST OFFICE (CHORIO)      
16.15 ΜΥΖΗΘΡΟΥ (ΧΩΡΙΟ) ΓΟΥΠΑ, ΚΑΡΑΣ, ΚΛΗΜΑ ΠΡΑΣΑ (16.35)
MIZITHROU (CHORIO) GOUPA, KARAS, KLIMA PRASSA, (16.35)
16.45 ΚΛΗΜΑ ΚΑΡΑΣ, ΓΟΥΠΑ, ΜΥΖΗΘΡΟΥ (ΧΩΡΙΟ), ΛΙΜΑΝΙ      
KLIMA KARAS, GOUPA, MIZITHROU (CHORIO), PORT      
16.50 ΛΙΜΑΝΙ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ) (17.00), ΕΝΝΙΑΣ, ΑΛΥΚΗ ΜΠΟΝΑΤΣΑ, ΚΑΛΑΜΙΤΣΙ, ΔΕΚΑΣ (17.20)
PORT POST OFFICE (CHORIO) (17.00), ENIAS, ALIKI BONATSA, KALAMITSI, DEKAS (17.20) 
17.30 ΑΛΥΚΗ ΕΝΝΙΑΣ, ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ)      
ALIKI ENIAS, POST OFFICE (CHORIO)      
17.40 ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ) ΛΙΜΑΝΙ,ΜΥΖΗΘΡΟΥ (ΧΩΡΙΟ),ΓΟΥΠΑ,ΚΑΡΑΣ,ΚΛΗΜΑ ΠΡΑΣΑ (18.15)
POST OFFICE (CHORIO) PORT,MIZITHROU(CHORIO),GOUPA,KARAS,KLIMA PRASSA, (18.15)
18.30 ΚΛΗΜΑ ΚΑΡΑΣ, ΓΟΥΠΑ, ΜΥΖΗΘΡΟΥ (ΧΩΡΙΟ), ΛΙΜΑΝΙ      
KLIMA KARAS, GOUPA, MIZITHROU (CHORIO), PORT      
18.40 ΛΙΜΑΝΙ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ) (18.50), ΕΝΝΙΑΣ, ΑΛΥΚΗ ΜΠΟΝΑΤΣΑ, ΚΑΛΑΜΙΤΣΙ, ΔΕΚΑΣ (19.10)
PORT POST OFFICE (CHORIO (18.50), ENIAS, ALIKI) BONATSA, KALAMITSI, DEKAS (19.10) 
19.20 ΑΛΥΚΗ ΕΝΝΙΑΣ, ΛΙΜΑΝΙ, ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ)      
ALIKI ENIAS, PORT, POST OFFICE (CHORIO)      
19.30 ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ) ΛΙΜΑΝΙ      
POST OFFICE (CHORIO) PORT      
19.50 ΛΙΜΑΝΙ ΜΥΖΗΘΡΟΥ (ΧΩΡΙΟ), ΑΛΥΚΗ      
PORT MIZITHROU (CHORIO), ALIKI      
20.00 ΑΛΥΚΗ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ)      
ALIKI POST OFFICE (CHORIO)      
21.00 ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ) ΛΙΜΑΝΙ, ΕΝΝΙΑΣ, ΑΛΥΚΗ,ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ)      
POST OFFICE (CHORIO) PORT, ENIAS, ALIKI, POST OFFICE (CHORIO)      
22.15 ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ) ΑΛΥΚΗ, ΛΙΜΑΝΙ (22.30), ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ)      
POST OFFICE (CHORIO) ALIKI, PORT (22.30), POST OFFICE (XHORIO)      
23.55 ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ) ΛΙΜΑΝΙ, ΕΝΝΙΑΣ, ΑΛΥΚΗ, ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ (ΧΩΡΙΟ)      
POST OFFICE (CHORIO) PORT, ENIAS, ALIKI, POST OFFICE (CHORIO)      
       
                            

 

leoforeio-banner

Τα cookies επιτρέπουν μια σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την εμπειρια χρήστη του gokimolos.gr. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies, σύμφωνα με τις οδηγίες μας. Για να μάθετε περισσότερα για τα cookies κάντε κλικ εδώ.

Δέχομαι τα cookies απο αυτή την ιστοσελίδα.

EU Cookie Directive Module Information